Mariel's Miracle 

chovatelská stanice

....Jednoduše MŮJ VELKÝ SPLNĚNÝ SEN...

Založit si svoji vlastní chovatelskou stanici flat coated retrieverů byl můj velký sen už dlouho a teď jsem si jej konečně splnila. Člověk má za svými sny jít, zvlášť, pokud se týká živých tvorů, kteří dělají člověka šťastnějším a jeho život smysluplnějším... Teď mám splněné ty nejkrásnější sny - mám milované a milující pejsky a úžasnou zdravou dcerku. A i ti se navzájem milují. Je to krásné!!! Děkuji za to!

Svoji fenečku Night Naomi Bohemia Luxyvett jsem si vybrala a koupila prostě jako naprosto nevědomý a neznalý člověk jakýchkoliv informací ohledně chovatelských stanic, podmínek a jakýchkoliv přehledů o štěňatech a vrzích v ČR. Prostě jsem chtěla fenku plemene FCR a tak jsem si pro ni jela. Chtěla jsem velkou klidnou holčičku a vyrostl z ní nohatý dráček, který mi stojí stále za nohama a taky mi stále čumáčkem strká do čehokoliv vyžadujíc nějakou dobrotku. No, toto plemeno je prostě bezedné. To bez diskuse. Ale je taky velmi hravé a tím i výborně cvičitelné. Nomička dokáže několik kilometrů couvat a skákat, jen aby mi už konečně došlo, že chce ten míček, co mám schovaný v pamlskovníku!! :-)

S výstavami to s námi nebylo valné - totiž nejsme lidé, kteří mají nějaké vysoké ambice. I přes to, že Nomička měla i celkem dobré úspěchy, dělali jsme vše jen proto, že ji to moc baví a moc ráda pracuje - ať v kruhu na výstavě, na cvičáku nebo na zkouškách.

Poté jsme složili v první ceně zkoušky vloh OVVR a Nomičku jsme tak mohli po zdravotních testech uchovnit. Všechny RTG kyčlí a patel dopadly nejlépe, jak mohly. Takže jsme šťastní, že máme doma zdravou, hravou, milou, pusinkovací a mazlivou fenečku flat coated retrievera, která by se pro nás rozkrájela. 

Milujeme ji a ona nás!


Naši chovatelskou stanici prostupuje láska... :-)

Kontaktujte mě

Adresa:
Čajkovského 550, Třebíč 674 01

Telefon:
+420 604 153 648

E-mail:
marie.svarcova@seznam.cz